amsterdam

Amsterodam – to kouzelné místo

Na víkend se těší spousta lidí. Zejména ti, kteří celý víkend pilně pracují nebo chodí do školy. Víkend je zkrátka skvělý na potřebnou relaxaci, ovšem většinou se skončí pouze u uklízení a ne moc oblíbených rodinných návštěv. Není se proto čemu divit, když se jednou za čas vážně potřebuje pořádná relaxace, a to o něco delší než dva víkendové dny.

Pracující lidé mají většinou spoustu dovolené, kterou nevyužili v loňském roce. V tom novém si ji ale musí co nejdříve vybrat, což znamená, že si ji většinou vezmou zejména před víkendem, aby si ten odpočinek trošku prodloužili. Jenže být doma například čtyři dny v kuse není zrovna zábavné, proto se začnou ohlížet, kam by se během takového víkendu podívali. Většinou zvítězí prodloužené víkendy v zahraničí.

Velmi oblíbený je Londýn. Londýnské oko nebo Tower Bridge chce vidět nejeden člověk, proto je toto město jasnou volbou číslo jedna. Jenže pokud někdo hledá například výhodné vouchery na internetovém portálu Slevomat.cz, Londýn není zas tak častým výhodným řešením. Nyní jsou totiž velmi oblíbené zájezdy do Amsterodamu.

Amsterodam – to město plné krásných domů, které svou netradičností lákají nemálo turistů. Mnozí se jezdí jen kvůli domu Jany Eyrové, která se právě za války ukrývala v jednom z domů. Nádech historie, architektury, ale také romantiky tak láká čím dál více lidí. Proto je možná toto město pomalu oblíbenější než uvedený Londýn.

Pokud tedy toužíte podniknout výlet a udělat si prodloužený víkend, jistě zamiřte přímo sem. Zájezdy naleznete ve velmi zvýhodněné ceně a většinou v sobě nesou i ubytování, cestovní pojištění a dopravu tam i zpátky. Umět anglicky by bylo asi výhodou, tak pilujte svůj jazýček, ať si dokážete objednat alespoň pití a zákusek. Nejedná se o nic těžkého, vždyť s angličtinou se setkáte dnes na každém rohu a je velmi ceněná i v zaměstnání, proto neváhejte a pusťte se jak do světa angličtiny, tak do Amsterodamu!

Autor příspěvku: Admin