Animované filmy budou letos velmi emocionální

Každé dítě, ale i dospělý si rád chvilku oddechne a podívá se na nějakou tu pohádku. Pakliže máte malé děti, nejspíš se můžete rozloučit s tou pohádkou, kterou chcete vidět. Dítě si stejně vybere to své a vy můžete jen nečinně přihlížet a dívat se na animovaný film, který jste viděli předešlý den minimálně stokrát. Děti totiž neocení píli českých režisérů a ještě neocení nestárnoucí klasiku, kterou je například Popelka nebo Třetí princ. U malých ratolestí jednoznačně vítězí především animované postavičky, kterých jsou hlavně plné obchody.

Mezi ty nejpopulárnější se nyní řadí žlutí jednoocí Mimoni, dále velmi emocionální pohádka Ledové království nebo u chlapců velmi oblíbená Auta. A právě tento animovaný film se letos dočká svého třetího dílu. Nebude v něm ale tolik vtipů, jak jsme u tohoto filmu zvyklí, nýbrž nahlédneme do hloubky. Svými emocemi tak i animáček může zaujmout i dospělé, kteří si mnohdy při tak prostých vysvětleních uvědomí spoustu věcí.

Auta 3 se řadí k těm nejočekávanějším filmům koncem letošního jara. Do kin přijedou v polovině června, ale již nyní se na něj nejen děti velmi těší. Blesk McQueen se octne na velkém rozcestí, protože ho postihne nehoda na závodní trati. Tato chvíle mu naprosto změní celý dosavadní život. Ten mu navíc komplikuje nová postavička, a sice mladý soupeř jménem Hrom. Blesk se bude i tak snažit o titul nejlepšího závoďáka na světě, ale už to nebude tak snadné, jak se na první pohled mohlo zdát.

Emoce se skrývají především ve vztahu Bleska a Doktora Hudsona. Jedná se o bývalého závodníka a k pláči dohání hlavně vzpomínky na něj. Před dvěma lety navíc bylo prohlášeno, že se v celkovém snímku objeví také jakási pocta dílu Lupin sansei: Cagliostro no shiro – japonského scénáristy a režiséra. Nyní ale můžeme pouze spekulovat nad tím, jak se tento hodinu a půl dlouhý animovaný snímek vyvine a jak v konečné fázi bude vypadat.

Autor příspěvku: Admin