Muzikály, které musíte vidět

Toto jsou muzikály, které musíte co nejdřív vidět!

Pokud máte volný večer nebo volný víkend, možná přemýšlíte, jak byste tento volný čas využili. Přece jenom časem by se nemělo mrhat – nejlépe uděláte, když navštívíte nějakou přírodní krásu Česka. Jestliže vám počasí nepřeje, co třeba kdybyste se vydali do kina nebo do divadla? Pokud jste milovníkem kultury, zvolit byste si měli právě divadlo. A jestli vás neláká žádné divadelní představení, které zrovna hrají, jsou tu ještě muzikály.

Muzikálů je v současné době v kinech skutečně mnoho. Člověk by chtěl navštívit všechny, ale je jasné, že všechny muzikály stihnout nelze. Pokud patříte k těm nerozhodným, máme pro vás pár tipů na ty nejlepší muzikály, co se aktuálně hrají.

Rocky

Tento muzikál v Kongresovém centru v Praze se zatím plánuje, vidět jste ho však mohli hlavně během loňského roku. Zatím svou derniéru neohlásil, tudíž je dost možné, že letos bude opět k vidění. Tento muzikál se zařazuje k těm nejpovedenějším muzikálům za poslední léta. Dostane vás hlavně druhá polovina, při níž můžete být součástí celého muzikálu. Ze židlí vás zvednou i herecké výkony všech herců, kteří jsou naprosto fenomenální, to se musí nechat.

Stejně tak je fenomenální i celé pojetí příběhu slavného Rockyho – vše je propracované do detailů, po představení nebudete mít slov.

Muž se železnou maskou

Jestliže milujete hity Michala Davida, musíte zavítat i na muzikál Muž se železnou maskou, jehož přestavení jsou naplánována zatím do konce letošního června. Tento muzikál opět sklízí celou řadu úspěchů. Herecké obsazení vás dostane – mezi herci najdeme například Pepu Vojtka, Petra Koláře nebo oblíbeného Davida Gránského, kterého si zamiluje hlavně dámská část diváků.

Muž se železnou maskou se však nehraje v Kongresovém centru jako muzikál uveden níže, ale naopak v krásném, velkém Divadle Broadway v Praze.

Autor příspěvku: Redakce