bulharshko cestování

Do Bulharska za čistým mořem!

Mnoho lidí rok co rok přemýšlí, kam se dané letní období vydá. S rodinou, partnerkou, partnerem či jen s kamarády je vždy dobré alespoň jedenkrát za rok vypadnout a užít si trošku jinou kulturu. Měli bychom mít na paměti, že během každého léta bychom měli něco zažít, ať se nám zkrátka vryje do paměti. Život se počítá přeci na chvíle, které nám berou dech, tak proč jich mít málo.

Každoročně se tedy potýkáte s tím, kam vyjet či nevyjet na výlet. Vždy spekulujete nad blízkým Slovenskem, kde si u bratrů Slováků postavíte stany a vyjedete do večírkové oblasti zvané Senec. Jestliže ale toužíte po moři, zvažujete Chorvatsko, protože se jedná o relativně blízkou destinaci, do níž se dá dopravit autem celkem brzy. Jenže tady většinou všichni byli a už nechtějí dvakrát navštěvovat to samé místo. Proto se tedy uvažuje nad takovými exotikami, jako je například Bali nebo Goa. Putování po ostrovech láká kdekoho, proto tyto dvě destinace také vyhrají. Jenže jestli máte ve svém týmu ženu, málokterá touží po putování. Častokrát mají být dovolené o odpočinku a relaxaci, nikoliv o nahánění exotických druhů ptáků či poznávání se s opicemi. Začíná se tedy spekulovat opět o Chorvatsku nebo o jiných místech, kde je hezké moře a kde není zrovna draho.

Při větším přemýšlení se najednou dostane na řadu i Bulharsko. Přemítáte si své pro a proti a potom se nakonec rozhodnete vydat tam. Bulharsko je známé svým čistým mořem a hezkým prostředím. Na své si tedy přijdou jak průzkumníci, tak ti, kteří si chtějí na dovolené opravdu jen odpočinout. Teploty se zde v létě pohybují opravdu vysoko, proto počítejte s dobrým opálením. Hlavně si dejte pozor na to, abyste neusnuli, protože sluníčko je zrádné a nemuseli byste po několika hodinách odpočinku přijít hnědí jako čokoláda, ale naopak červení jako rajčata.

Autor příspěvku: Admin