Čím udělat radost své drahé polovičce?

Čím udělat radost své drahé polovičce?

Radost se má ženě dělat prakticky každý den. Bohužel se mnozí pánové obrací na prodavačky v kamenných prodejnách s prosbou o radu pouze tehdy, kdy jim takzvaně “teče do bot”. Je to většinou ve chvíli, kdy zapomněli na výročí, svatbu nebo na jinou podobnou a velice důležitou událost v jejich nebo ryze ženině životě. Že se nacházíte v podobné situaci? Máme pro vás několik tipů, čím ženě zaručeně uděláte radost, ať už jí kupujete dárek k výročí nebo jen tak – třeba proto, že je zrovna úterý. 

Náramky z minerálních kamenů

Jednou z možností jsou takzvané náramky z minerálních kamenů. Patři k aktuálním hitům na scéně a ženy je milují nejen proto, že krásně vypadají. Jejich hlavní předností totiž není jejich celkový vzhled, který dokáže pozvednout každý outfit na vyšší úroveň, ale především jejich hloubka. Každý jeden kámen, z něhož jsou tvořeny má totiž své specifické vlastnosti, dokonce se říká, že mají léčivé účinky. Zdali tomu tak opravdu je, to je otázkou – musíte vyzkoušet na vlastní kůži. 

Dnes jsou náramky z minerálů takovým hitem, že si je kupují i páry. Jestliže vaše drahá polovička neustále tvrdí, jak se vám chce podobat, kupte si taky jeden – ideálně takový, který se k tomu jejímu bude hodit. 

Květina

Jedním z klasických dárků jsou také květiny. Těmi nikdy neustále chybu. Nemusíte nutně kupovat velké pugéty, často udělá radost jenom obyčejná růže, se kterou ženu dohoníte ve chvíli, kdy bude čekat na vlak nebo v čekárně u doktora. 

Dokonce se mezi námi najdou i takové ženy, které milují i květiny v květináči. Je jim zkrátka líto klasických řezaných krásek, které za pár dní uhynou, proto prosí, aby jim byly dávány spíše tradiční pokojové rostliny. 

Šperky

Čím také nikdy neuděláte krok stranou jsou šperky. Nemusí to být ty největší nebo nejdražší na trhu, stačí, když budou od srdce. Nabízí se však otázka, jaké druhy šperků vaše drahá polovička preferuje? A co má vlastně nejradši?

Autor příspěvku: Redakce