Zimní zábava doma

Co dělat v zimním počasí, když se nám nechce ven

Je těžké vymyslet si program, když venku mrzne a jste zrovna ten typ člověka, který v zimě nerad venku tráví čas. Dáváte sbohem všem venkovním aktivitám, posezením v parku, procházkám po městě, dovolenkovým túrám a tak podobně. Raději byste místo lyžování zůstali někde v teple. Ale co teda dělat jiného?

Vyrazte do kina

Koukněte na nejnovější film na obrovském plátně, vezměte s sebou drahou polovičku a udělejte z toho rande. Budete v teple, zhlédnete nový filmový trhák a k tomu si můžete dát něco dobrého na zub. A to nejlepší – o své dojmy se následovně můžete podělit se svou spřízněnou duší či kamarádem, záleží na tom, koho s sebou do kina vezmete.

Naplánujte večer deskových her

Nebo naopak zůstaňte doma a zabavte se v pohodlí svého obýváku. Pozvěte přátele na večer deskových her. Zahrát si můžete třeba šarády, Activity, Monopoly, Dostihy nebo obyčejné Člověče nezlob se. Neřekli byste, jaká to může být zábava a čím více vás bude, tím vtipnější chvíle zažijete. Každý může donést něco dobrého k zakousnutí a když se budou rozlévat dobré drinky, zábava je opravdu zaručena!

Plesy, plesy, plesy

Venku je sice chladno, ale v kulturních domech plných tančících lidí se určitě zahřejete! Zimní měsíce jsou plesovou sezónou a není důvod, proč byste ani na jeden ples neměli vyrazit. Domluvte se s přáteli a užijte si krásný večer plný dobrého pití, chlebíčků a skvělé hudby. Je to čas, kdy se můžete trochu odvázat a předvést své taneční kreace!

Přečtěte si dobrou knihu

Pokud ovšem raději trávíte čas sami a v klidu, co takhle přečíst si dobrou knížku? Určitě jste pod stromeček nějakou dostali a pokud ne, vsadím se, že na jednu se na vaší poličce hromadí prach z toho, jak dlouho její čtení odkládáte. Uvařte si teplý čaj, zachumlejte se do deky a začtěte se do příběhu. Můžete si i představovat, že za oknem padá sníh. (Možná ho svými myšlenkami doopravdy přivoláte.)

Autor příspěvku: Redakce