Krásná během pěti minut

Jak být krásná během pěti minut?

Každá žena si každé ráno přivstává proto, aby se stihla nalíčit a upravit, aby vůbec mohla vyjít ven. Jenže mnohé ženy trpí, protože musí vstávat o více jak hodinu dříve, aby se stihly nachystat. To je však samozřejmě špatně. Raději se probouzejte vyspalé a krásné, než nevyspalé a ošklivé. Vždyť právě tím, že jste nevyspalá, trvá líčení mnohem déle. Samozřejmě někdy se stane, že jste nevyspalí, protože jste byli časově vytížení, práci jste nestíhali či jste jen špatně spali. Proto vám přinášíme několik tipů, díky nimž bude celá ranní příprava trvat jenom pouhých pět minut.

Zázraky se skrývají ve večerní péči o pleť

Nejdéle trvá, když musíte zamaskovat všechny pupínky a nehezké vyrážky, které se na vaší pleti vyskytly. Abyste teda byla krásná za pět minut, je nutné takovým nepříjemnostem předcházet. Krásná pleť tkví ve večerní péči. Svou pleť nezapomínejte denně čistit a odličovat. Mnohé ženy bohužel zanedbávají zejména odličování nebo se neodličují dostatečně, a tak se ráno probouzí s nehezkými výrůstky na obličeji.

Součástí večerní péče, která se postará o vaši krásnou ranní pleť, kterou nebudete muset líčit déle než pět minut, je také noční krém. Mnohé ženy si neuvědomují, že se jejich pleť mění zejména během noci, a právě během noci je nutné o pleť perfektně pečovat. S tím pomohou noční krémy, které vybírejte dle toho, v jakém stavu se nachází vaše pleť. Jestli je vaše pleť vysušená, používejte hydratační krémy, pokud je naopak mastná, používejte zklidňující mastičky, díky nimž se pleť dostane do pořádku.

Nepřehánějte to s make-upem

Většina žen je toho názoru, že čím více make-upu, tím lépe. Jenže velké množství make-upu jen zabírá čas. Zkrátka a dobře na sebe ráno naneste jemnou vrstvu make-upu, dále také trochu pudru a líčka. To je vše, co potřebujete. Díky noční péči nebudete mít co skrývat, a tak bude vaše denní zkrášlování rychlé a jednoduché.

Autor příspěvku: Redakce