Jaké komedie posledních let se řadí k nejlepším?

Jaké komedie posledních let se řadí k nejlepším?

I v létě mohou přijít okamžiky, kdy se budete chtít jen schoulit do klubíčka a dívat se na skvělou komedii. Může to být třeba při cestě na dovolenou nebo třeba ve chvíli, kdy venku prší a honí se doslova všichni čerti. Při výběru filmu většinou vedete obrovské dilema. Nevíte, pro jaký film se rozhodnout, jaký filmový snímek je ten, který byste rádi zhlédli. Léto si zpestřete skvělou komedií, dokonce vám poradíme, jaká komedie stojí za to.  

Stejně, jako se dělají žebříčky nejbohatších lidí světa, dělají se také žebříčky nejlepších komedií v posledních letech. Víte, jaké komedie se řadí k těm nejlepším za poslední roky?  

Nedotknutelní 

Nedávno vyšel do kin remake tohoto fenomenálního snímku, který je založen na skutečných událostech. My však doporučujeme podívat se na originální komedii Nedotknutelní, která pochází z roku 2011. Určitě jste o této komedii již slyšeli. Jedná se příběh zazobaného vozíčkáře, který si najme černošského ošetřovatele, aby se o něj staral. A jelikož černošský ošetřovatel ve skutečnosti není ošetřovatel, je to jedna velká psina! 

Vlk z Wall Street 

Tento snímek, v němž exceloval Leonardo DiCaprio, lze brát trochu jako komedii a trochu jako motivační snímek z Wall Street, kde platí jenom jedno pravidlo, a sice vyhraje ten, kdo nejrychleji tasí peníze. Snímek z prostředí finančních trhů je sice dlouhý, ale rozhodně stojí za to. Natočen byl roku 2013.  

Jak vycvičit draka 

Nikdy nikdo není tak starý, aby se nemohl podívat na dobře udělaný animovaný snímek. A snímek “Jak vycvičit draka” rozhodně skvěle zpracovaný je. Určitě jste už zaznamenali snímek o vikingském teenagerovi a jeho drakovi, který má už nyní tři pokračování. A všechny tři jsou skvěle hodnoceny! 

Lásky čas 

Abychom tu měli taky něco pro romantické duše, za zmínku stojí romantická komedie nazvaná Lásky čas. Je to příjemná komedie s milým obsazením, která neurazí. Pokud jste milovníkem romantiky, určitě byste tento snímek měli zhlédnout. 

Autor příspěvku: Redakce