morava

Je libo Morava?

Letní horké měsíce jsou tu cobydup. Sice se nám teprve blíží oblíbený jarní duben, ale jedná se už o poslední měsíc, v němž můžete začít dělat něco se svým tělem. Novoroční předsevzetí jste asi nechali už dávno plavat, ale s vaším tělem jste stále nespokojeni. Nekárejte se za to, že jste se opravdu nechali zlákat a díky televizi a lenivosti jste nesplnili své novoroční předsevzetí. Jistě to příští rok splníte. Pokud však toužíte na koupalištích oslňovat svým tělem, musíte na to trošku jinak. Zkuste se svým tělem něco dělat právě nyní, kdy máte ještě trochu času. Pokud se vám do toho nechce, zkuste se motivovat, a to třeba krásnou letní dovolenou, kterou si dáte za odměnu. Samozřejmě to nemusí být pouze luxusní dovolená u moře, kde vás uspává už samotný šum moře a probouzí neustálé padání kokosů. Bolest spáleného hrudníku nemusí být vaší vysněnou dovolenou. Pokud však toužíte pouze po odpočinku a relaxaci, zkuste to s motivací jiné dovolené. Je libo Morava?

My máme rádi víno – milujeme krásné ženy a zpěv!

Moravské vinné sklípky proslavila zejména píseň od současné nejpopulárnější kapely Chinaski. Svou trefnou písní nazvanou „Víno“ se zapsala do paměti velké spoustě lidem a doposud se jedná o song, který od loňského léta bude doprovázet snad každé léto. Kdo by přece nemiloval víno, ženy a zpěv! Jenže ono najít tyto tři věci v dobré kvalitě a pohromadě není zrovna lehký úkol. Proto je nutné, abyste se tedy vydali vstříc vinařskému ráji zvanému Morava. Právě tam (a vlastně jedině tam) můžete najít všechny tři zmiňované požadavky. Pokud je najdete, vaše dovolená bude tou nejkouzelnější vůbec!

Kam se hrabe moře a jeho vlny, když můžete celou svou krásnou dovolenou prožít ve vlnách vína. Není přece zapotřebí, abyste pili kokosovou šťávu z kokosu, když můžete pít víno přímo ze sudů! Sluníčko vám však bude nepříjemné na obou dovolených. Ať už se vydáte vstříc exotickému ráji, kde si s obrovskou samozřejmostí spálíte hruď, nebo jestli zvolíte cestu moravského sklepa, z něhož po vylezení bude řádně bolet hlava, a to během malého okamžiku.

Autor příspěvku: Admin