Romantické knihy

Jste romantická duše? Poradíme vám tři knihy, které spustí slzy

V každé ženě se skrývá krapet romantičnosti. Mnohé ženy si svým romantickým obdobím projdou během puberty, jiné jsou na romantických chvílích doslova závislé a vyhledávají je po celý svůj život. Ať už jste velká romantická duše nebo v sobě romantiku dusíte a schováváte, někdy ji zkrátka v životě potřebujete. A pokud se partner nevysloví nebo neudělá nějaké romantické gesto, přineste romantiku do svého života krásnými knihami, které je možné si zakoupit v běžných knihkupectvích. Mnohé knihy jsou i jako online ke stažení, proto neváhejte a využijte i této levné možnosti.

Knihy jsou součásti našich životů. Ještě donedávna to vypadalo, že lidé se nechají zlákat filmy, ale naštěstí kouzlo knih opět zasáhlo, což ocenily především ženy, které milují odpočinek ve vaně s horkou pěnou a oblíbenou knihou. Pokud také patříte k ženám, které si občas rády přečtou něco romantického, poradíme vám tři knihy, jež vám zaručeně spustí proudy slz.

1) Poslední píseň – Nicholas Sparks

Jste-li romantická duše, jistě znáte knihy napsané Nicholasem Sparksem. Jeho díla jsou především romantická, ale navíc jsou také realistická, proto spouští slzy zaručeně rychle už po přečtení prvních stran. Říká se, že pánové umí napsat romantickou knihu mnohem lépe než ženy. Což se ostatně v jeho knihách potvrzuje.

Mezi jeho nejlepší knihy patří rozhodně Poslední píseň, která se také v minulosti zfilmovala. Dalšími jeho perlami je také kniha Bezpečný přístav nebo třeba Vzkaz v láhvi.

2) Okamžiky štěstí – Patrik Hartl

Jedinečné povídání, které můžete začít z jakékoli strany. Tak se dá popsat kniha Patrika Hartla, která je jedinečná v tom, že ji můžete číst z jakékoli stany. Buď začnete povídáním sestry, nebo jejího bratra.

3) Než jsem tě poznala – Jojo Moyes

Kdo miluje romantické povídání o lidech, kteří se z počátku nenáviděli z celého svého srdce, ale poté se zamilovali, doporučujeme knihu Než jsem tě poznala z dílny spisovatelky Jojo Moyes, která je proslulá svými dech beroucími příběhy.

Autor příspěvku: Redakce