wellness pobyty

Kam na wellness pobyty v Česku?

Dovolená se nemusí nést jenom ve znamení moře, které je sice velmi populární, ale zná už opravdu každý. Řada lidí místo dovolené u moře, která by je vyšla opravdu draho, volí především dovolené v České republice, protože jim přijde mnohem lepší utratit méně za moře piva, než dát velké množství financí za slanou vodu, která se jen špatně omývá z těla. Mnoho lidí však volí místo turistických dovolených v Česku především možnost wellnessových pobytů, protože odpočinek je na dovolené přesně to, po čem lidé touží. Během turistických výšlapů si odpočinku zrovna dvakrát neužijete, proto je možná lepší, abyste se zaměřili raději na wellness prodloužený víkend.

Pokud se nechcete vydávat na takový hezký relaxační víkend například na Slovensko do Tater, rozhodněte se pro řadu českých destinací, které jsou takovými pobyty naprosto proslulé. Jedná se především o následující tipy, ve kterých se budete cítit jako králové, o které je hýčkáno se vší pompou a bez skromnosti.

• Na Náchodsku jsou wellnessy plné dobrot!

Řada wellness pobytů nabízí i skvělou péči v oblasti kulinářství, protože přece jenom ubytování je vždy v ceně a jídlo je takovým bonusem, který vždy obehraje konkurenci. Pakliže má nějaké wellness středisko i svou restauraci s vynikajícím jídlem, není se čemu divit, když je takové středisko hojně navštěvované. Konkrétně tento příklad se vyskytuje na Náchodsku, úplně konkrétně v Orlických horách v Hotelu Rajská zahrada. Wellness pobyty patří mezi nejoblíbenější a přímo toto středisko navštěvují především v létě stovky turistů, kteří touží po odpočinku v nádherné přírodě.

• Karlovy vary jsou zaručená jistota skvělého pobytu

Mezi jedničky v České republice v oblasti wellness pobytů patří rozhodně Karlovy vary, které jsou proslavené zejména tím, že se jedná o lázeňské město. Odpočinek se tedy nese už zrovna v jejich názvu, proto, pakliže se rozhodnete letošní dovolenou strávit jinak, a to formou wellness pobytu, rozhodně zamiřte přímo sem. Pakliže budete mít chvilku času mezi jednotlivými odpočinkovými procedurami, možná byste se mohli projít po tomto krásném městě, které vás jistě udiví svou výjimečností.

Autor příspěvku: Redakce