Las Vegas

Netradiční dovolená v Las Vegas

Město hříchu Las Vegas by měl každý alespoň jednou za život navštívit. Je známé svými bary, kasiny, nočním životem, obchody a nikdy nekončící zábavou. Las Vegas je místo, kde to prostě žije. Kasina, rulety, karty a pohádkové výhry, tohle město prostě vzniklo pro zábavu. Dříve sem jezdili dělníci, kteří stavěli Hooverou přehradu, aby se odreagovali a pobavili se. Potřebovali si odpočinout od tvrdé dřiny. Dovolen byl i hazard. Za pár let zde vyrostla kasina, hotely a bary. Mnohá lákadla chytala návštěvníky do svých sítí a už je pak lapené nikdy nepustila. Vidina snadného výdělku a velmi rychlého pohádkového zbohatnutí vábila lidi od pradávna. Las Vegas láká i dnes miliony turistů ročně.

Liberální zákony

Las Vegas a v podstatě k tomu téměř celá Nevada má dost liberální zákony. Ve státě Nevada jsou například hazardní hry legální. Spojené státy jsou striktní u alkoholu a cigaret, ale v Las Vegas se může kouřit i přímo v kasinech. Uvidíte zde celý svět ve zmenšeném měřítku. Krásnou Eiffelovku, Cheopsovu pyramidu i newyorskou Sochu svobody. Zažijete francouzskou romantiku i gondolu známou z Benátek. Kopie nejznámějších architektonických skvostů a slavných staveb jsou pořádným lákadlem pro turisty. Obchody jsou zde na každém rohu, butiky i kousky za pár dolarů.

Svatba v Las Vegas a zábava

V Las Vegas se lidé rádi berou. Je zde nespočet kaplí, kde vás ochotně oddají. Zábava zde není jen v hernách. Hotely se zde předhání, aby připravily zábavnější program. Podívanou lze zažít v krásné botanické zahradě s vodopády či soptící lávou u umělého jezera. Jdou zde divadla, koncerty i kouzelnická vystoupení. Za hranicemi města vyrazte do blízkého Grand Canyonu a na Hooverovu přehradu. Las Vegas je dovolená snů pro všechny milovníky akčních večírků a zábavy. Město hříchu je místo, které nabízí spoustu skvělých možností.

Autor příspěvku: Admin