Netradiční ubytování

Netradiční ubytování

Pokud jste milovníky cestování, může se stát, že vás ubytování v klasických hotelech a penzionech po nějaké době omrzí. Rozhodnete se tedy stanovat nebo spát pod širákem, abyste zažili to správné cestovatelské dobrodružství. Ale ani spaní ve stanu už se dnes nedá považovat za netradiční ubytování, protože se nabízí spoustu nových možností, jak si dovolenou okořenit.

Přespání na piráta

Zábavní park Legoland nabízí ne jen ubytování v chatkách areálu, ale také přespání v sudech! Ano, je to tak. Designově vypadají jako opravdový sud, a ani se nemusíte bát, že byste se vevnitř mačkali. V sudu je dostatek místa pro čtyři lidi a postele jsou opravdu pohodlné!

Strašidelná přespávačka

Pro ty, kteří mají rádi strašidla, je hotel Dětenice jako stvořený. Nečekejte luxusní hotel, spíše se připravte, že si vyzkoušíte, jak se žilo ve středověku. Komůrka, latrína a místo sprchy konev s vodou. K tomu vás v noci budou strašit všemožná strašidla, která znáte z pohádek. Podobnou atmosféru nabízí i tvrz Gerstein na Vysočině. Tam jsou dokonce pokoje vybaveny nábytkem ze 120 let starého smrkového dřeva.

Trochu nepohodlné, ale dobrodružné!

Ubytovat se na stromě? I to je možné! Spát v desetimetrové výšce nad zemí můžete kousek od vesnice Chotýšany v Resort Green Valley nebo v Tree House na Babím lomu na Moravě.

V Dukovanech je možno vyzkoušet si, jaké to je, strávit noc ve mlýně. Budete se cítit jako v pohádce Princezna ze mlejna. Takových mlýnů je v české kotlině celá řada.

V Podlesíčku se zas můžete ubytovat v pohádkových chatičkách, které nesou názvy známých postaviček – Sněhurka, Rákosníček nebo kovář Matěj.

Autor příspěvku: Admin