Projděte světa kraj

Projděte světa kraj během jednoho dne

Naši nádhernou zemi už znáte skrz na skrz a chtěli byste se podívat do ciziny. Spousta lidí ovšem takovou myšlenku hned vyžene z hlavy, protože si pod cestou do zahraničí představuje neskutečné výdaje a dlouhé a složité plánování. Nemusíte dlouho šetřit, abyste si mohli vyjet na dovolenou do zahraničí. Spoustu míst můžete navštívit v rámci pár dní, za málo peněz a bez komplikované cesty. Jak?

Jezděte na jednodenní výlety!

Cestování napříč zeměmi, především zeměmi Evropy, je velice jednoduché. Stačí sbalit batoh a pas, koupit letenku nebo jízdenku na vlak, sehnat levný autobus či naplnit auto lidmi a můžete vyrazit. Chtěli jste se vždy podívat do Španělska? Zařiďte si víkendový výlet do Madridu! Co takhle muzeum ve Stockholmu? Nebo nákupy v Londýně na vyhlášené Oxford street? Země můžete poznávat po kouscích, nemusíte se snažit všechno nacpat do jedné dovolené. Dneska frčí pestrost a prodloužené víkendy, kterých si můžete dopřát několik do roka!

Dobrodružství, které v Česku nenajdete

Chcete zažít něco originálního? Něco, co byste na chatě v Krkonoších určitě nezažili? Pak se vydejte do Norimberku! Můžete zde strávit příjemné odpoledne v zoologické zahradě s delfináriem. U nás v ZOO byste na nic takového nenarazili a k tomu se jako bonus můžete projít po krásném německém městě, třeba při západu slunce.

Švýcarská příroda

Jako nadšený turista, kterého už však v českých krajích nic nevzruší, si tramvají můžete vyrazit k “německým Švýcarům”.  Ano, řeč je o Saském Švýcarsku v Německu. Odcestovat sem můžete za nádhernými vodopády, které pravidelně obdivují nejen turisti, ale i tamní Němci.

Autor příspěvku: Admin