přírodní oblasti

Prozkoumejte zahraniční přírodní oblasti

Česká příroda má jistě do sebe. Ovšem pokud patříte k turistům, kteří veškerý svůj volný čas tráví práce cestováním po různých koutech České republiky, možná brzy zjistíte, že už nemáte co nového poznávat. Samozřejmě než se procestuje Česko, to chvilku potrvá, ovšem přece jenom někdy může přijít chvíle, kdy si uvědomíte, že jste v každém koutě České republiky byli. Rozhodnete se tedy procestovat i zahraniční země, i když to bude určitě běh na trochu delší trať. Rozhodně vás to ale nerozhodí a vydáte se tedy na cestu za těmi nejkrásnějšími přírodními úkazy nejdříve do bližších zemí, poté se rozhodnete pro země daleké.

Pakliže vás zajímá, které země jsou v poslední době velmi vyhledávané díky jejich přírodním krásám a přírodním úkazům, přečtěte si následující tipy, které vás mohou také do jisté míry nadchnout. K řadě z nich se dostanete hromadnou dopravou za relativně směšné peníze, proto by byla škoda toho nevyužít.

• Medvědí soutěska v Rakousku

Rakouskou je všeobecně známé svou přírodou. Jedná se o zemi, kam se nejen jezdí velmi oblíbeně lyžovat, ale kde se také tráví hezké letní dovolené, protože příroda je zde tak krásná, že během lusknutí prstů zapomenete na všední starosti a rozhodnete se pouze pro hotový odpočinek a relaxaci. Pokud byste chtěli tuto rakouskou přírodu přece jenom trochu prozkoumat, vydejte se rozhodně do kaňonu Medvědí soutěska. Můžete si být jisti, že vám tak krásné místo naprosto sebere dech.

• Za ledovcovým tunelem do Švýcarska

Pakliže milujete zimu a lyžování nebo podobné zimní sporty jsou pro vás to nejlepší využití volného času, rozhodně byste se měli vydat do Švýcarska. V poslední době se zde staly populární zájezdy po visutém mostě, které vedou přímo ke známému ledovcovému tunelu. Přesně tento konkrétní zájezd nabízí slevomat.cz za zhruba osmnáct set korun. Lidé si ho relativně chválí, navíc takový zážitek je třeba rozhodně zažít!

Autor příspěvku: Redakce