Smoothie

Smoothie – ten nejlepší start dne

Správný start dne by měl být doprovázen dobrou dávkou vitaminů. Navíc je všeobecně známo, že dopoledne by se mělo jíst pouze ovoce, zelenina až odpoledne. Proto se není čemu divit, když mnoho lidí ke své snídani připojí i velmi oblíbené smoothie. Smoothies nápoje jsou vitaminovou bombou, kterou by si měl denně dělat každý z nás, a to už z toho důvodu, že se naše imunita posilní opravdu nevýslovně velkým tempem.

Mezi nejoblíbenější smoothie nápoje patří především ty exotické verze. Mango nebo avokádo se řadí mezi hlavní ingredience, které se dávají do nejčastějších nápojů. Samozřejmě existuje spousta dalších verzí i s ne moc známými surovinami. Podívejte se na ty nejoblíbenější a začněte doplňovat i vy potřebné vitaminy pomocí těchto skvělých drinků.

Banánová verze je naprostá klasika

Mezi klasické recepty patří převážně banánová podoba. Spousta lidí jen rozmixuje banán s mlékem a tím končí veškeré své snažení. Jenže ono to není pouze těchto ingrediencích. Abyste docílili té správné chuti, přidejte do mixéru ještě dvě lžíce ovesných vloček, lžičku vlašských ořechů a potom trošku skořice. Toto je to pravé banánové smoothie se všemi výživovými hodnotami!

Znáte acai? Zkuste acai smoothies!

Exotické nápoje jsou velmi oblíbené. Hodně lidí dokonce experimentuje s exotickými plody. Jestliže ale chcete dosáhnout ještě trošku jiné změny a chcete vyzkoušet trošku jinou dávku exotiky, vyzkoušejte drink s tzv. acai. Vše připravíte jinak z běžných surovin, tedy ze dvou banánů, vody z kokosu, přidáte trošku mandlí dle chuti a potom acai prášek, kterého postačí jen lžička.

I letní verze jsou hodně známé

Tyto nápoje jsou nejoblíbenější zejména v létě, protože kostka ledu vždy dodá ten správný říz. Většinou se dělají takové drinky, které obsahují velké množství vody, tedy pitný režim díky nim dodržíte vážně spořádaně. Nejvíce si polepšíte tehdy, kdy si rozmixujete vodu s okurkou nebo s avokádem. Tyto dvě suroviny totiž obsahují opravdu mnoho vody, díky které nebudete vyprahlí, a dehydratovaný stav nebude vaším problémem.

Autor příspěvku: Admin

1 komentář u „Smoothie – ten nejlepší start dne

    […] Jak tomu tedy předejít? Úhlavním nepřítelem každého, kdo se snaží, byť jen trochu zhubnout je cukr. Stačí se mu co nejvíce vyvarovat. To je ale velmi obtížné, protože cukr je dnes téměř všude. Zkusme si tedy sestavit jídelníček tak, abychom na cukr ani nepomysleli. Důležité je do něj zařadit vlákninu. Ta nemá skoro žádné omezení, takže pokud máte možnost vybrat si mezi bílým pečivem a tím celozrnným neváhejte, ten rozdíl se může zdát nepatrný, ale pro Vaše tělo je to obrovský přínos. Mezi další zdravé počiny patří… jak jinak než smoothie. […]

Komentáře nejsou povoleny.