Akce v Ostravě

Jak trávit víkend třeba v Ostravě

Víkend je část týdne, na kterou se nejvíce těšíme. Přece jenom je to doba odpočinku, během které si pouklízíme domácnost, taky si zacvičíme, dokonce si i někam vyjedeme. Jestliže byste chtěli vědět, kam v Ostravě můžete během víkendu nebo během následujících měsíců vyrazit, poradíme vám. Akcí v Ostravě je habaděj, chce to jenom vybrat si akci, která je pro vás nejlákavější.

Akcí tento víkend v Ostravě se koná mnoho, každý víkend v Ostravě je mnoho událostí, kterých byste měli být součástí. Za zmínku však stojí hlavně akce, které se budou konat v následujících měsících. Pojďme si zmínit jak večerní události, tak i zábavné možnosti využití volného času.

Co nás v Ostravě v nejbližší době čeká?

Zhruba v polovině února se můžete těšit na už devátý ročník Oldies plesu. Jedná se o skvělý plesový večer, který bude probíhat v ostravském domě kultury Akord. Jedná se o velice očekávanou událost, na kterou si lidé kupují střevíčky snad od Vánoc!

Kromě toho se můžete těšit i na Czech Indoor Gala 2018, což je jinými slovy soutěž „Ostravská laťka“. Jedná se o atletické závody, které budou v Ostravě probíhat 25. ledna ve zdejší atletické hale.

Co podniknout, když se program nelíbí?

Samozřejmě se může stát, že program nesplní vaše očekávání a že vás žádný bod programu víkendu nezaujme. V tom případě je tu ještě jedna možnost – zábava v Ostravě! Tou zábavou máme na mysli takzvané únikové hry, což je vhodná forma zábavy jak pro rodinu, tak pro partu přátel. Budete totiž uzavřeni do místnosti, z níž se musíte v časovém limitu dostat ven. Není to nic jednoduchého, jedná se o zábavu plnou adrenalinu, napětí a hlavně hádanek.

V Ostravě se o únikové hry stará provozovatel The Chamber. Nabízí se zde konkrétně tři únikové hry, z nichž tou nejvyhledávanější a nejpopulárnější je úniková hra nazvaná „Útěk ze středověkého žaláře“. Zanedlouho si však budete moct vybírat ze čtyř různých únikových her – k současné nabídce totiž přibude nová hra nazvaná „Dům duchů“, v níž si nemůžete být jisti tím, co se vlastně stane.

Autor příspěvku: Redakce