Nejnovější filmové trháky

Už jste viděli nejnovější filmové trháky?

Pokud máte volný večer, měli byste zamířit za zábavou, třeba do kina. Přece jenom kino je něco úplně jiného, než sledování filmů v posteli. Koupíte si skvělý popcorn nebo nachos, objednáte si děsně sladké pití a před filmem zhlédnete trailery filmových snímků, které půjdou v nejbližší době do kin. Navíc v kině zhlédnete takové unikáty, které ještě ani nejsou ke stažení, proto se do kina jednou za čas vyplatí jít. Je to například skvělá forma rande!

V nedávné době jste v kinech mohli sledovat snímky, jako například Milada. Tento snímek byl poměrně povedený – tedy spíše jeho druhá polovina, do které jste se lépe vžili než do té první poloviny. Taky jste mohli zhlédnout skvělou komedii v čele s přezdívaným „the Rockem“ – Jumanji: Vítejte v džungli. I tento snímek neurazil a rozesmál, což se od komedií očekává.

Pokud byste rádi něco novějšího, co jde ještě stále v kinech, měli byste zajít na následující snímky:

Padesát odstínů svobody

Pokud milujete trilogii o tajemném panu Grey a o nesmělé dívce, která s tímto tajnůstkářem vyzkouší nejrůznější sexuální praktiky, určitě si nenecháte ujít „vyvrcholení“ v podobě třetího, velice očekávaného dílu.

Je samozřejmé, že na tento snímek si zajdou hlavně ženy, které mají určitě načteny všechny tři knížky a které moc dobře vědí, o čem třetí díl vlastně bude. Pánové se budou distancovat od těchto snímků, ovšem pokud je ženy přinutí, budou muset jít jako doprovod.

Největší showman

Pokud máte rádi filmy podle skutečných událostí a pokud milujete muzikály, budete naprosto uneseni z unikátního snímku nazvaného „Největší showman“. Tento snímek je sice v kinech už delší dobu, ale pro velký zájem se hraje neustále. Je to skutečně chytlavý snímek, s nímž uplyne čas jako voda. Herecké obsazení bylo vybráno skvěle – každý si tam najde svého herce, k němuž bude vzhlížet během filmu.

Autor příspěvku: Redakce