Voda s citronem

Voda s citronem – nejlepší přítel každého rána

Pakliže jste nově zvolili a započali svůj zdravý životní styl, rozhodně vyhoďte ze svého ranního rituálu kávu. Určitě ji stále pijete, i když dobře víte, že pro tělo zrovna dvakrát prospěšná není. Navíc obsah kofeinu vám velmi rychle vyprchá, tudíž další várka kávy bude nutná takřka za chvíli. Raději zvolte pití zeleného čaje, i když ani ten není zrovna dobrý pro naše tělo. Obsahuje také kofein a působí na tělo stejně jako káva, i když se jedná o zdravější alternativu.

Nejlepší volbou by se u vás měla stát voda s citronem, která vás perfektně navnadí na celý dlouhý den. Během chvilky nastartuje váš metabolismus a vy se najednou budete cítit opravdu svěží a fit. Navíc do sebe dostanete potřebné množství vitaminu C už brzy z rána, což znamená pouze to, že imunita bude dobře nastartovaná na celý den. Neskolí vás tedy žádné chřipky ani nachlazení.

Vodu s citronem je dobré pít vždy před snídaní, a to teplou. Studená způsobí tělu pouze teplotní šok, který hned si hned z rána můžete zrovna odpustit. Navíc vám skvěle podpoří funkci jater. Při kontrole u doktora si můžete být jisti tím, že jsou zcela pročištěna. Navíc vám podpoří i tvorbu žluči, tudíž i zažívání bude naprosto v pořádku.

Ta největší zásobárna vitaminu C

Citron, jako každý citrus, je opravdu velkou zásobárnou vitaminu C, který chrání tělo před nemocemi, viry a bakteriemi, s nimiž se denně můžeme dostat do styku. Ve svém složení ale obsahuje i draslík, vápník nebo fosfor. Tudíž je toto ovoce zdrojem i nejrůznějších tělu prospěšných látek. Draslík zajistí správnou funkci nervového systému, vápník podpoří naše kosti a díky fosforu budou naše zuby krásné a zdravé.

Společně s citronovou vodou se také dočkáte lepšího hubnutí. Pokud si osvojíte tento rituál, najednou uvidíte, jak dokážete spalovat mnohem více kalorií než doposud. Když teplou vodu s citronem budete pít co ráno, hubnutí vám půjde snáze. Nebudete se tedy muset bát o to, že během tří jarních měsíců nestihnete zhubnout do plavek.

Autor příspěvku: Admin

1 komentář u „Voda s citronem – nejlepší přítel každého rána

Komentáře nejsou povoleny.