hotel k relaxaci

Jak vybrat správný hotel k wellness relaxaci? S našimi tipy se vyhnete nepříjemnostem!

Podzimní počasí je tady a přináší s sebou sychravé počasí.  Podzimní ochlazení přímo vybízí k odpočinku pěkně v teple.  Dopřejte si tedy podzimní relaxaci a rozhodněte se pro wellness pobyt v hotelu. Ten může přispět celkové regeneraci vašeho těla a upevnit vztah s vaší drahou polovičkou. Podzim je totiž pro romantiku jako stvořený.

Vybírejte chytře!

Spousta wellness hotelů nabízí na podzim zvýhodněné pobytové balíčky. Na co při výběru wellness programu myslet? Pokud máte vyhlédnutý vysněný hotel, pak se pečlivě rozhlédněte po jeho cenových nabídkách.  Balíček zakoupený přímo přes stránky hotelu, může být zbytečně drahý. Spousta slevových portálů nabízí pobyty ve vámi zvoleném hotelu levněji než jeho provozovatelé.

Velkou výhodou wellness pobytu bývá, neomezený vstup do wellness v ceně balíčku. Tuto výhodu ale nenabízejí všechny portály. Pod pojmem „wellness“ se mohou skrývat různorodé služby. Toužíte-li tedy po bazénu vířivce a také saunách, přesvědčte se, že se ve vámi zvoleném hotelu vskutku nachází. Nejčastějším typem stravování při wellness pobytech bývá polopenze. Pokud plánujete obědvat na stejném místě, zjistěte, v jakém cenovém rozpětí se pohybuje hotelová restaurace. Vyberte tedy balíček z portálu, který za danou cenu nabízí nejvýhodnější služby. Spousta třídenních pobytů vychází velmi levně, ale prodejci požadují uplatnění zakoupeného poukazu během pracovního týdne. Varianta, při které byste pobyt absolvovali o víkendu, bývá pak o mnoho dražší. Pečlivě prostudujte vše, co se zakoupením pobytu souvisí.

Ještě před koupí poukazu na pobyt z internetového portálu zatelefonujte do daného hotelu a ověřte, zda se nejedná o podvodnou nabídku. Spousta slevových portálů pouze využívá důvěřivých zákazníků a okrádá je o peníze.  Pečlivě si tedy vyberte váš wellness pobyt a užijte si pohádkovou relaxaci.

Autor příspěvku: Redakce