Za odpočinkem nechoďte daleko. Stravte čas v meditační pyramidě na zahradě

Za odpočinkem nechoďte daleko. Stravte čas v meditační pyramidě na zahradě

Žít v dnešním hektickém, rychlém světě není zrovna nic nenáročného. Lidé si potřebují jednou za čas odpočinout, potřebují zpomalit a pročistit si hlavu. Drtivá většina lidí to řeší tak, že odjede na pár dní někam do zahraničí či do české přírody, která má uklidňující účinky. Jiní však nemají možnost někam vyjet, nemají buď dostatek dovolené, nebo je chyba na straně financí. Je třeba si uvědomit, že za odpočinkem nemusíme chodit daleko, stačí, abychom strávili čas v meditační pyramidě, kterou si pořídíme třeba na zahradu. 

Máte pocit, že vaší zahradě něco chybí? Co třeba si na ni pořídit takzvanou meditační pyramidu, která vás dostane do stavu naprostého klidu? Meditační pyramidy jsou jinými slovy prostorem pro meditaci, odpočinek, relaxaci nebo pro klidné čtení knih. Je to místo, kde dojde k uklidnění po psychické stránce, není to léčivá pyramida v pravém slova smyslu, jak se o ní často mluví. Opravdu působí pozitivně především na psychickou stránku člověka. 

Samozřejmě se najdou lidé, kteří vyzkoušeli kouzlo meditačních pyramid a namítají opak. Na každého člověka působí meditační pyramidy jinak, je nutné vyzkoušet si jejich kouzlo. 

Meditační pyramidy mají mnoho jmen

Pokud jste se nesetkali s asi nejznámějším označením “meditační pyramidy”, možná jste se setkali s jiným názvem tohoto vynálezu. Meditačním pyramidám se totiž také říká energetické pyramidy nebo pyramidy energie, setkáte se také s označením “léčivé pyramidy”, ale to je poměrně zavádějící označení, jak jsme již zmínili. 

Na člověka pozitivně působí pyramidální energie

Uklidnění člověku přináší takzvaná pyramidální energie, která je spojením dvou energií, a sice energie vesmírné putující ze špičky pyramidy, a energie zemské, která putuje zespodu, ze země. Obě energie se v pyramidě pojí a pozitivně působí na člověka.

Autor příspěvku: Redakce