Září ve znamení koncertů

Září ve znamení pražských hudebních koncertů

Hudba je něco, co provází každého z nás naším životem. Je tu vždycky pro nás a vždycky dokonale vystihuje naše pocity. Jedná se o něco, co nám zlepší náladu a co nás vždycky pochopí. Říká se, že bez hudby se nedá žít, ale to říkají hlavně umělci, kteří se hudbou živí nebo kteří mají hudbu jako svůj koníček číslo 1.

Hudba však není jenom o nástrojích nebo o slovech, ale mnoho lidí ji miluje pouze kvůli interpretům. Proto jsou tak populární hlavně hudební koncerty, které se pojí s davy fanoušků a s vyprodanými koncertními halami. Hudební koncerty jsou samozřejmě na denním pořádku v mnoha městech. Vždyť kolik umělců se živí právě koncerty. Ovšem je nutné zmínit, že ty největší propukají vždycky v těch největších městech. Právě do těch největších měst mnohdy zavítají ty největší hvězdy z celého světa.

Praha jako dějiště největších hudebních koncertů

Není se čemu divit, když hlavně velké světové hvězdy míří třeba do Prahy, jako do našeho hlavního města. Je jasné, že se sem sjedou fanoušci z celé republiky. Nedávno jsme zde mohli třeba zajít na koncert neskutečného Robbieho Williamse, který to tu rozparádil i přes jeho ne už zrovna mladičký věk. V červnu jsme zde mohli hostit fantastického Chestera Benningtona a skupinu Linkin Park. Bohužel však to byl jeho jeden z posledních koncertů – čest památce tohoto fenomenálního frontmana.

A co nás čeká za hudební pecky v září?

Samozřejmé i září bude plné koncertů, které si rozhodně nesmíme nechat ujít. Sice to nebude v moc zahraničním duchu, za to se však můžeme těšit na ty nejlepší zpěváky u nás. 28. září vystoupí například Ben Cristovao ve Žlutých lázních a podle jeho slov se bude jednat o něco, co ještě nikdy neudělal – prý to bude velké a jedinečné. O dva dny později vystoupí v rámci svého Recyklus Tour i famózní Tomáš Klus, tak i toho si nenechte ujít.

Autor příspěvku: Redakce