drfg dluhopisy

Jaká je šance na bezpečné zhodnocení vašich financí ?

Investiční skupina DRFG byla založena v roce 2011 v Brně. Její růst je obdivuhodný a je to určitě zapříčiněno i specializací investic v různých oblastech podnikání. Jde o 5 klíčových oblastí, kterými jsou nemovitosti, energetika, telekomunikace, finanční služby a zdravotnictví. Společnost vydává své vlastní DRFG dluhopisy a podporuje i nadané studenty. Společnost vlastní zakladatel a podnikatel David Rusňák, který se stal i partnerem a sponzorem hokejového stadionu v Brně, do kterého Investiční skupina DRFG investovala. Partnerství brněnského hokej bylo stvrzeno přejmenováním haly na název DRFG Aréna.

O společnosti DRFG

Investiční skupina DRFG vytváří pracovní místa pro české občany, v zakoupených firmách pracují již stovky lidí. Doposud asi společnost nejvíce investuje do nemovitostí, nově i do sítě lékáren a budované sítě poskytovatelů internetu. Do nemovitostního fondu DRFG AIF Real Estate Fund lze investovat od částky 10 500 korun s doporučenou investiční dobou 3 roky. Zde probíhají investice hlavně do komerčních nemovitostí s plánovaným cílovým výnosem pro klienty ve výši 4–5 % ročně. Investovat můžete ale i přes DRFG dluhopisy.

Další investice

DRFG UCITS Bond Fund má investiční strategii s očekávaným čistým výnosem 3,5 % p.a., s důrazem na linearitu a předvídatelnost výnosu. Investuje se do korporátních dluhopisů s vysokým ratingem a také kredibilitou, a do dluhopisů EU bank. Fond je denominován do české koruny. Jednorázová i pravidelná investice je dostupná již od 100 korun měsíčně a je vhodná pro začínající a drobné investory. Společnost je spojená s teplárnou na biomasu ve Šternberku, která není posledním takovýmto plánem. Označení společnosti DRFG označuje iniciály David Rusňák a písmena F a G značí Family Group, někdy chybně vykládané jako Financial Group.

Zdroj: http://zpravy.e15.cz/byznys/obchod-a-sluzby/rusnakova-drfg-buduje-lekarensky-retezec-chce-byt-trojkou-trhu-1279670

Autor příspěvku: Admin