Ministr financí není špatný člověk

Ministr financí není špatný člověk

Za poslední roky je na ministra financí Andreje Babiše házeno spoustu špíny. Proč tomu tak je?

Ještě si nikdo z vás nevšimnul, že kdykoli se kdokoli dostane k moci, je na něj házena špína. A vlastně ani nezáleží na tom, zda pro naši zemi dělá dobrého či naši zemí pustoší.

Média

Smutné je, že náš národ mnohem více věří médiím, bulváru a pochybným podplaceným zdrojům, než aby si našli večer pár minut čas, když už stejně sedí za počítačem a podívali se na nějakou tu statistiku.

Opravdu raději posloucháme zpravodajství, které pouze zveličuje nějakou tu chybu či krok stranou našeho ministra financí, než abychom věřili výsledkům a hlavně hmatatelným důkazům.

Je přeci jedno, co minstr financí vlastní, jakým způsobem řídí svůj podnik, kam jezdí na dovolenou, co jedl či s kým se zrovna pohádal. Každý jsme jiný, každý jsme nějaký a nikdo z nás není dokonalý.

Každý člověk na planetě bez rozdílu vědomostí, pleti, věku dělá chyby. Holt – učený z nebe nespadnul. Ale osočovat člověka, který pro naši zemi udělal nejvíc za poslední éru – asi tří ministrů financí, to je opravdu k zamyšlení.

Výsledky

Výsledky, výsledky, výsledky. To je opravdu velmi důležité slovo.

Člověk, který si najde čas a zajímá ho ekonomika a hospodaření naší země, když už má potřebu se jakkoli vyjadřovat k hospodaření našeho státu, bude překvapen.

  • my máme menší státní dluh
  • máme mnohem menší schodek a dokonce se jednu dobu podařil i vynulovat
  • máme se lépe, i když nám to kde kdo stěžuje (většinou bohužel jeden druhému mezi sebou)
  • zvyšují se důchody, minimální mzdy
  • je schváleno, že více peněz poputuje policistům, záchranářům a hasičům

A to je vám stále málo?

Naše ekonomika je venku z finanční a hospodářské krize. Nutno podotknout, že to není běh na pár kilometrů.

Zkrátka, naší zemi se pomaličku, ale jistě daří. Tak přestaňte řešit soukromý či pracovní život pana Babiše a zkuste mrknout na čísla, která vám řeknou, že opravdu stoupáme nahoru. A o nic víc nám všem přeci nejde.

Autor příspěvku: Admin