Bytové doplňky

Na jaké bytové doplňky zapomínáme, ale měli bychom je mít?

Hlavně ženy se starají o to, aby jejich domácnosti byla moderní. Bohužel ani ženy nejsou dokonalé a ani ony nemohou myslet na všechno. Často zapomínají na doplňky, které by měly být součástí každé domácnosti, přesto jí nejsou. Abyste nezapomněli na to nejdůležitější, bez čeho domov není domovem, přinášíme vám krátký seznam věcí, které by měly být součástí každé moderní i nemoderní domácnosti.

Bytových doplňků je nyní celá řada, jsou velice populární hlavně v kovových variantách. Mnoho lidí si kupuje doplňky dle líbivosti a potom je doma aranžují na místa, na která se jim to hodí. Při nákupu doplňků nezapomeňte hlavně na následující kousky.

Nástěnné hodiny nejsou out

Mnoho lidí zapomíná na nástěnné hodiny. Často si je nekupují úmyslně, protože si myslí, že nejsou stylové, jenže ony stále stylové jsou. Dnes je koupíte v mnoha moderních provedeních, dokonce je najdete i v kovové variantě, do nichž se zamiluje každý majitel kovových doplňků.

Nástěnné hodiny by měly být součástí každé domácnosti, zejména kuchyně. Ne vždy máte v kuchyni po ruce telefon nebo hodinky, málokdo jdou hodiny na troubě správně. Nástěnné hodiny jsou tedy jak vkusným, tak praktickým doplňkem.

Nezapomeňte na lampu do obývacího pokoje

Mnoho lidí zapomíná i na lampu do obývacího pokoje. Lampy jsou většinou součástí ložnice, ale řada lidí si s oblibou čte u televize nebo luští křížovky. Abyste nerušili partnera velkým světlem, raději si rozsviťte lampičku, která nijak partnera nedráždí.

V dnešní době lze stojací lampy koupit v mnoha provedeních, hodí se skutečně do každé domácnosti. Vyberte si i vy z mnoha barevných kombinací či tvarů, které vám mnohdy až vyrazí dech svou nápaditostí a dokonalostí.

Budík jen jako dekorace

Do každé ložnice patří budík. Pamatujete si na staré retro budíky, které vydávaly šílený zvuk? Právě ty jsou nyní zase v módě. Naštěstí se s nimi nemusíte budit, jenom si je dejte na noční stolek jako takovou dekoraci.

Autor příspěvku: Redakce