doplňky při zařizování bytu

Na které doplňky při zařizování bytu zapomínáme?

Zařizujete si byt a myslíte si, že máte všechno. Ovšem po nějaké době zjistíte, že vám chybí základní a klasické bytové doplňky, které dělají domov domovem. Ať už si svou domácnost chcete zařídit v moderním či nemoderním stylu, nezapomeňte na následující vybavení.

Praktický doplněk zvaný nástěnné hodiny

Ano, klasické nástěnné hodiny nikdy nevyjdou z módy. Ne jen, že jsou praktické, protože ne vždy máte v pokojích jako například kuchyň k dispozici telefon či hodinky. Dokáží vypadat také velice vkusně a v dnešní době je v obchodech můžete nalézt v několika zajímavých designech a tvarech, které se dají skvěle doladit se vzhledem vašeho bytu.

Dnes už se s budíkem nevstává… a nebo ano?

Málokdo ve 21. století používá hlasitý budík na natažení. Všichni se budíme se zvukem mobilního telefonu, většinou až po jeho třetím zvonění. Ale takový pořádný budík, který známe z ložnic našich babiček, je dnes retro dekorací, která se zase vrací do módy. Takže jej nemusíte natahovat a hrozit se toho děsivého zvuku, stačí vystavit ho na noční stolek.

Obývací pokoj potřebuje lampu

Každý správný obývák by měl být vybaven lampou – ať už stolní, či stojací. Přece jen není silné světlo na večer tak ideální. Místo toho si můžete rozsvítit lampu a vytvořit si příjemné intimní osvětlení, které vám navodí náladu ke spaní. Může se také hodit, pokud nechcete vnímat televizi, ale chvíli si číst nebo luštit křížovku.

Už máte svůj byt do puntíku zařízený? Nebo rychle poběžíte do obchodu a nakoupíte to, co vám ještě chybí?

Autor příspěvku: Admin