Nejlepší seriály

Nejlepší seriály na odpolední relax

Po náročném dni si chce člověk odpočinout nicneděláním a nejlépe zhlédnutím něčeho v televizi nebo u počítače. Na odpolední odreagování jsou vhodné seriály a my vám přinášíme tipy na ty, které stojí za zhlédnutí.

Přátelé

Americká klasika, která i po několika letech stále baví velkou část diváků u televizních obrazovek. Skupina šesti přátel z New Yorku, Monika, Rachel, Phoebe, Chandler, Joey a Ross totiž řeší každodenní strasti a radosti, se kterými se mnoho z nás dokáže ztotožnit. Každou situaci obrátí ve vtipný příběh a my se tak můžeme radovat z toho, že naše problémy nemusí být až tak hrozné. A navíc – kdo by nechtěl mít takovou partu přátel, kterou jsou právě oni?

Zlatá sedmdesátá

O tomto seriálu by se dalo hovořit jako o napodobenině Přátel. Také se zde objevuje parta kamarádů, ovšem tentokrát jsou to studenti střední školy a vyrůstají v období 70. let v malém městečku Point Place. Seznamte se s Donnou, Erikem a jeho rodiči, Hydem, Fezem a ostatními. Sitcom je plný kvalitní hudby a  humoru, který vás pokaždé odrovná.

Gilmorova děvčata

Lorelai vychovává svou šestnáctiletou dceru a dává jí do života drahocenné, zároveň trochu netradiční rady. Pokud se vám líbí filmy a seriály rodinného typu, tenhle je pro vás jako stvořený. Seznámí vás s velice vzácným poutem matky a dcery, který jen tak něco (nebo někdo) nepřetrhne. Ovšem varuji vás, seriál je vysoce návykový a může se stát, že po zhlédnutí všech jeho sérií budete chtít začít znova od začátku. Příběhy Lorelai a její dcery Rory vás totiž nikdy neomrzí a všechno, co v jejich životě bude dít, budete prožívat tak, jako by se to dělo vám.  Amy – Sherman Palladino prostě dala seriálu duši a myslím, že jeho popularita snad nikdy neklesne.

Autor příspěvku: Admin