nezapomenutelné rande

Nezapomenutelné rande, které Vás nezruinuje

Šetříte právě na zimní dovolenou v horách, ale přesto nechcete přijít o nezapomenutelné chvíle s Vaším partnerem? Chodíte několikrát týdně na večeře do restaurace, případně do kina a divadla, ale začíná se Vám krátit rozpočet? Jde to i jinak, přečtěte si několik nápadů na romantické schůzky, které vynikají jak svou originalitou, tak i více než přijatelnou cenou.

Vyrážejte do přírody

Léto se pomalu blíží ke konci, tak využijte posledních ubývajících slunečních paprsků a vyražte do přírody. Procházku oblíbenou turistickou stezkou můžete ozvláštnit sběrem ostružin, bezinek a jiných lesních plodů, ze kterých si doma připravíte lahodný koláč. Pokud máte doma zaprášená cyklistické kolo, vytáhněte ho a vyrazte na poznávací cestu městem. Uvidíte spoustu tajemných zákoutí, o kterých jste vůbec netušili, že je město nabízí. Pokud toužíte po vskutku nevšedním zážitku, navštivte letní kino. Ve většině měst jde o akci, která je buď zcela zadarmo, nebo za částku několikanásobně menší, než kino klasické. Nezapomeňte si přibalit piknikovou deku a spoustu dobrůtek,  a o  romantický zážitek máte postaráno.

Pro deštivé dny

Když počasí nedovoluje romantickou procházku při měsíčku, vyberte jednu z nesčetných aktivit, které můžete provádět v teple domova. Zajímavé může být například zkoušení nového receptu. Vyberte z kuchařky jeden, jehož příprava netrvá příliš dlouho, abyste při jeho přípravě neumřeli hlady. Pamatujte, že láska prochází žaludkem. Pokud cítíte, že vaše kuchařské umění trochu pokulhává, kupte si zajímavé a hlavně složité puzzle, které můžete společně poskládat. Nejen že zapojíte svou fantazii při spojování drobných kousíčků obrázku, ale otužíte vzájemnou pomoc a spolupráci. Cítíte-li , že ani jedna z těchto aktivit není to pravé, připravte si sáček teplého, kouřícího se popcornu a zabaleni do deky se v pohodlí vaší pohovky se podívejte na svůj oblíbený film.

Autor příspěvku: Redakce