Jak nosit červenou barvu

Jak nosit červenou barvu?

Červená barva je barva, která sluší naprosto každému. Hodí se naprosto ke všemu, ale kam se nehodí, tak to jsou místnosti domu. Je vědecky dokázáno, že červené zdi v nás vyvolávají agresi, o kterou samozřejmě nikdo nestojí. Proto, pokud se rozhodujete, jestli vymalujete místnost červeně nebo modře, rozhodněte se raději pro tu modro barvu, která je vhodnější a bude na vás působit mnohem lépe. Jinak se však červené nebojte! A my vám nyní poradíme, jak se červená nosí, jak ji můžeme kombinovat a komu nejvíce sluší.

Komu sluší červená barva?

Zbytečně neotálejme a pojďme rovnou k tématu. Červená barva sluší naprosto každému. Červená je naprosto fantastická barva, která, pokud si ji koupíte v syté, pestré podobě, sluší vážně kdekomu. Nosit ji mohou blondýnky i brunety či černovlásky, nemusí se jich bát ani tmavé pleti či majitelé vápenek. Červená barva přistane vážně komukoliv, dokonce sluší i mužům (ovšem pánové by to s tou červenou neměli přehánět).

Červená a oblečení

Pokud nyní vejdete do obchodů s oblečením, do očí vám vrazí miliony červených kousků. I když by se dalo říct, že v tomto ročním období frčí spíše neutrální barvy, letos je to jinak. Červené si kupte například volné svetry nebo šaty, které se dají nosit celoročně. Neváhejte ani nad červenými kabelkami nebo botami, nebojte se červených sak či červených kabátů. Čemu se však vyhněte, tak červeným džínům. Co se týče klasických společenských kalhot, zde se červená nezakazuje.

Červená a kosmetika

Každá žena ví, že červené stíny jsou otřesné. Pokud se líčíte, červenou si nanášejte jenom na rty. Dneska jsou výrazné rty nutností a patří ke každé perfektní visáži každé ženy. Během zimy se nosily tmavé odstíny červené, tedy převážně rudá barva či bordó, během jara a léta se bude dávat přednost spíše pestřejším a výraznějším tónům červené.

Autor příspěvku: Redakce