Bali

Procestujte oblíbené Bali!

V poslední době se stalo velmi oblíbené cestování. Řadě lidem už nestačí cestovat pouze napříč Českou republikou, protože si myslí, že je tu opravdu jen málo míst, které se mohou navštívit. To však není tak úplně pravda, ale každý má svou vlastní pravdu, proto se nikdy nevyplatí se s nikým hádat o svých názorech, i když se týkají například oblíbeného cestování. Říká se, že bychom nejdříve měli procestovat svůj rodný kraj a teprve potom se pouštět do zahraničního poznávání, ale není to tak úplně pravda. Přece jenom nikdo nemá rád takovou tu českou rutinu a radši si jeden týden zapluje do Karibiku a druhý týden navštíví oblíbený zámek u nás. Pestrost – vždyť to je to, co je na cestování nejlepší, proto míchejme místa, kam se vydáme.

Pakliže byste zvažovali, kam se letos vydáte na dovolenou, měli byste brát v potaz zejména cestování na vlastní pěst. Hotely a povalování se u moře je už dávno v pase, nyní hraje tu hlavní roli v cestování dobrodružství! Na své si přijdou rozhodně ti, kteří milují trochu adrenalinu, protože přesně to je obsahem a jakousi náplní celého takového cestování na vlastní pěst. Nejlepšími destinacemi pro takové trávení času jsou především ostrovy, které se mohou pyšnit řadou výjimečnost, jež uvidíte pouze tehdy, kdy si to vše projdete na vlastní nebezpečí.

V současné době je nejoblíbenější destinací Bali

Bali je indonésky ostrov a je nejzápadněji postavený z Malých Sund. Žije zde řada příslušníků indonéské hinduistické menšiny. V současnosti se jedná o místo, které je hojně navštěvováno turisty, protože to, co se zažije na Bali, to už se nikde jinde jen tak nevidí. Cestování po ostrově je vhodné naprosto pro každého. Je to jedno velké dobrodružství a doporučuje se prožít toto dobrodružství pouze s batohem na zádech, nikoliv v hotelu a s kufry. To pak není to pravé Bali. Pokochejte se hady, opicemi nebo slony, které zde můžete potkat a beze slov s nimi mluvit. Zažijte nečekaně velkou parádu právě tady.

Autor příspěvku: Redakce