Trendy barvy

Zamilujte se do barev. Ovšem nejsou to jediné, co letos frčí

Pokud často nakupujete, určitě jste zpozorovali, že se do obchodů s módou vrátila osmdesátá, sedmdesátá léta, tedy takzvaný retro styl. Jestliže si vzpomínáte na legendární muzikálové snímky „Pomáda“ nebo „Horečka sobotní noci“, tak přesně z těchto snímků se budete moct letos inspirovat. Všechny kousky přesně toho stylu se totiž budou letos nosit. Retro styl do módy konečně vnese dostatek barev, ale samozřejmě to nebude jenom o barvách, ale i o extravagantních kouscích, do nichž spadají mnohé kousky z devadesátých let.

Jak jsme zmínili, móda je rozmanitá a letos není vůbec kreativní. Vytahuje totiž kousky z minulosti, které byly dříve populární. Otázkou je, jestli budou tyto kousky populární i letos. Všechno však naznačuje tomu, že se po retro kouscích lidé doslova utlučou.

Barvy, barvy, barvičky

Do mód se letos vrací barvičky. Minulý rok se barvičky nosily především na rtech žen, ale nyní jsou barvy konečně i na oblečení. Pokud jste milovníkem neutrálních či černých odstínů, je načase změnit svůj styl, protože s neutralitou letos nevyniknete, nezaujmete, nepochodíte.

Mezi nejkrásnější a nejmodernější barvy letos bude patřit červená, která je typicky retro barvou, dále taky žlutá či hořčicově žlutá či zelená. Nesmíme zapomenout ani na modrou nebo výrazně oranžovou barvičku, s nimiž taky okouzlíte každého kolemjdoucího.

Ledvinky na scénu

Kromě retro barviček se do módy dostávají i kousky, které známe z devadesátých let. Do obchodů se zanedlouho dostanou i takzvané ledvinky, které byly dříve populární, ovšem i nenáviděné. V jaké podobě si letos koupíte ledvinku vy? Zamilujete si spíše klasickou textilní variantu nebo dáte přednost kůži? Nezapomeňte, že se na trhu objeví i ledvinky, které plní funkci pásku. U těch se předpokládá, že budou nejvíce kupované, protože jsou skutečně velice zajímavé.

Autor příspěvku: Redakce