dieta citron

Dieta s citronem

Existuje mnoho lidí, kteří začínají svůj den vodou s citronem. Je to velmi dobře, protože se jedná o skvělý start do nového dne. Voda s citronem výborně a hlavně efektivně nahrazuje kávu nebo zelený čaj. Tyto dva nápoje sice v sobě obsahují kofein, ale po té, kdy kofein vyprchá, najednou se cítíte velmi rozlámaní a unavení. To se vám s citronovou vodou nikdy nemůže stát. Jedná se opravdu o velmi oblíbená nápoj, který vám hned po ránu detoxikuje tělo. Navíc díky němu rychleji spalujete tuky.

Možná kvůli tomuto faktu přešlo spoustu žen k velmi drastické dietě, která spočívá v citronové detoxikaci. Jedná se o desetidenní proces, během kterého zamezíte veškerou tuhou stravu. Jediné, co budete požívat, je přírodní projímadlo ráno a večer a také nápoj, který bude vaší jedinou stravou deseti dnů. Tento nápoj se skládá z limetkové nebo citronové šťávy, přírodního ochucovadla, tedy medu, a kajenského pepře. Kombinace se vám může zdát nechutná, ale věřte tomu, není to jen sen – nápoj se vážně neřadí k těm nejlahodnějším. Je ovšem třeba si uvědomit, že tyto diety značně ovlivní vaše zažívání a pokud nechcete mít následně zdravotní problémy, nepouštějte se do ní.

Tato drastická redukční dieta slibuje zhubnutí až osmi kilogramů za daných deset dní. Tyto kila jdou dolů, protože během této doby máte velice, ale velice nízký kalorický příjem a vaše vyprazdňování organismu je dvakrát denně.

Jedná se však o opravdu náročnou dietu, kterou nevydrží jen tak někdo. Pokud nemáte silnou vůli ke cvičení, nebudete ji mít ani s touto dietou. Jestliže patříte k mladší generaci, tedy k teenagerům, nezkoušejte to. Žádné diety nejsou vhodné pro náctileté a ani pro ty, kteří trpí zdravotními potížemi, ať už se jedná o žaludek nebo o jiné problémy. Zhoršení je na místě, a to i u zcela zdravého člověka. Dávejte si ovšem pozor i na následný JOJO efekt, který přijde naprosto nečekaně, avšak s sebou vždy přinese trojnásobek vaší původní hmotnosti.

Autor příspěvku: Admin