drastické diety s citronem

Drastické diety pomocí citrusů

Každý by chtěl rychle zhubnout. Období plavek se přeci blíží rychlostí blesku a ne každý stíhá zvyknout si na tři pravidla, která hubnutí doprovází. Málokdo nemá pevnou vůli na to, aby přešel k oblíbené pravidelné, kvalitní a pestré stravě. Většinou tedy postrádá takový člověk vůli, ale také mnohdy i čas nebo peníze. Jenže žít kvalitně není jen o penězích, vždyť při nynějším zdražování ceny stejně stále rostou a nezastavují se ani u těch obyčejných (ne bio) potravin. Druhá potíž tkví v pravidelném pitném režimu. Jelikož lidé nevydrží pít denně tři litry, protože na ně zapomínají, myslí si, že vypití všech potřebných tekutin během půl hodiny večer pomůže, ale přitížíte jen svým ledvinám. Proto se mnoho lidí už ani nepokouší denně pravidelně pít. O cvičení ani nemluvě – pracující lidé zřejmě netuší, že i oni si mohou najít půl hodinu dne ke cvičení, které ostatně není tak náročné, jak se zdá. Jenže si tuto potřebnou půl hodinu nenajdou, proto přejdou k drastickým dietám, které jim zcela znetvoří jejich zažívání. Jenže následné problémy již nikoho nezajímají, protože všichni chtějí zhubnout nyní – právě v tuto chvíli. Není se tedy čemu divit, když přistupují na tzv. citrusové diety, které se řadí k těm nejdrastičtějším.

Grapefruitová je nejhorší

K těm nejhorším dieta se jednoznačně řadí tzv. grapefruitová dieta, která spočívá v tom, že se denně konzumuje pouze grep v kombinaci s bílkovinami. Jedná se o jídla, která v sobě obsahují tento citrus. Jí se čtyřikrát denně, ale přísun kalorií nesmí překročit za den jednu tisícovku.

Detox s citronem

Detoxikační rána s citronem a vodou jsou skvělé starty dne, ale pokud se rozhodnete začít pomocí citronu radikálně hubnout, neuděláte zrovna dobře. Citronová čistící dieta je program na deset dní, který v sobě skrývá především velmi jednoduchou dietu, která se skládá pouze z jednoho nápoje. Je to směs limetkové nebo citronové šťávy, dále medu a kajenského pepře. Během deseti dní nekonzumujete pevnou stravu, tudíž musíte užívat ráno a večer nějaké přírodní projímadlo, abyste si se zdravím nepohoršili ještě více.

Autor příspěvku: Admin