nejdrastictejsi diety

Jaké diety se řadí mezi nejdrastičtější?

Spousta žen chce mít krásnou a pevnou postavu. Jenže toto je běh na dlouhou trať a málokdo si to uvědomuje. Ženy nevydrží poctivě cvičit, jíst zdravě a kvalitně a už vůbec nevydrží denně pít potřebné tři litry. Jsou to jen tři pravidla, ale dodržet je – to potřebuje vážně silnou vůli a odhodlání. Jenže ženy tyto dvě vlastnosti jaksi postrádají, co se týče hubnutí. Proto mnohdy přistoupí k těm drastickým záležitostem, mezi které patří diety. Jedná se o nebezpečné záležitosti, kterých by se spíše měly vyhnout, než je podporovat. Přece jen sice zhubnou pár kilo během několika týdnů, ale následný JOJO efekt jim přidá trojnásobek během dalších třech dní. Navíc to, že budou mít značné potíže se zažíváním – na to už nemyslí, protože chvilkově mají svou vysněnou postavu, která chtíc nechtít zase za pár dní zmizí.

Jelikož chtějí ženy většinou zhubnout opravdu rychle, přistoupí k velmi drastickým dietám, které jim naprosto poškodí zažívání. Jenže v daný okamžik dámy upřednostňují převážně vidinu rychlého zhubnutí, a tak se nedívají na věci okolo. Mezi ty nejhorší patří následující žebříček.

1. Třídenní muka

Tato dieta trvající sotva tři dny zaručuje snížení váhy až o pět kilo během jejího trvání. Zahrnuje pouze tři malinká jídla denně, které mají opravdu minimální množství kalorií. Ráno se tedy doporučuje sníst pouze hrstka ovesných vloček, odpoledne dvě stě gramů ovoce, jež patří mezi méně sladké druhy, a následně večer si dopřejte stejné množství zeleniny.

2. Dieta modelek

I modelky mají své diety, i když ony je zrovna nepotřebují. Pokud by měly k nějaké svolit, přešly by k té ananasové. Tkví ve spoléhání se na látky, které obsahuje čerstvý ananas. Ty mají totiž výživný efekt na spalování tuků. Snídaně, oběd i večeře tedy spočívají pouze v odlišném množství ananasu, jenž doplňujete například o hroznové víno nebo kiwi. S touto dietou je slíbeno zhubnutí až sedmi kilo během pěti všedních dní.

Autor příspěvku: Admin