přijít za dietologem

Nebojte se přijít za dietologem

Nebaví vás věčné rady kamarádů/kamarádek, které možná fungují na ně, ale na vás ne? Nudí vás věčné sezení na internetu a brouzdání nepřehlednými články, které obsahují vlastně rozporu plné tvrzení? Nechce si znečišťovat tělo chemickými tabletkami a prášky?

Není se čemu divit!

Každý z nás je jiný, máme ji ný metabolismus, jinou genetiku, tělo, svaly, vytrvalost, fyzičku, vůli atd. Co funguje na jednoho, vůbec nemusí fungovat na druhého.

Chemie je jen pokus o něco. Opravdu nikdy se neboj vyhledat odbornou pomoc. Nemusí to být nutně lékař, stačí se obrátit na fitness trenéra, výživového poradce, nebo přímo dietologa.

Opravdová pomoc

Tyto lidi vaše problémy živý. Mají vystudované školy a spoustu bohatých zkušeností, informací a praxe. Oni nejlépe vědí, co vám poradit, na jakém principu vaše tělo funguje.

Cena

Mnohokrát se na veřejnosti vedou diskuze typu:

  • Když ty konzultace jsou tak drahé!
  • Když budu jíst zdravě, zkrachuju!
  • Na mě to určitě fungovat nebude!
  • S takovou tam nechám výplatu!
  • Jednu návštěvu zdarma vezmu, ale platit to nebudu!

Je třeba si uvědomit jednu věc

Pakliže se rozhodnete dělat něco pro své tělo, zdraví a životní styl doprovázený nešťastnými návyky, neměla by cena hrát klíčovou roli. Bohužel v dnešní době všechno něco stojí a funguje to tak, že za kvalitu se připlácí.

Jste-li se sebou nespokojeni, vypusťte pochybnosti o tom, že to nezvládnete, nebo že to není pro vás. Prostě to zkuste. Nemůže se stát nic horšího, než že vám dietolog řekne, že vy tohle nepotřebujete. Budete-li chtít program ukončit, získáte bohaté zkušenosti, které třeba nevědomky uplatníte v praxi.

Ve výsledku si opravdu pomůžete.

Dietolog

 Je to znalý, vystudovaný člověk, který se zabývá úplně ideálně přirozeným hubnutí a to bez použití chemie. Tyto způsoby jsou samozřejmě tvořeny tak, aby v žádném případě neohrozili zdraví rádoby „pacienta“.

Využívá se nejnovějších metod a samozřejmě měření, které pomůže určit, co bude to pravé ořechové pro vaše tělo a organismus.

Rada

Nebojte se svěřit se do rukou odborníků. Vědí, co dělají.

Autor příspěvku: Admin