Drastické diety

Drastické diety jsou zas oblíbenější – proč si však škodíme?

Už dříve jsme zmiňovali pojem „drastické diety“. Diety obecně škodí zdraví, ale žádné nejsou tak nebezpečné, jako právě drastické diety, které jsou pro nás opravdu to nejhorší, co si můžeme provést. Jedná se o diety, které jsou opravdu nevýslovně nebezpečné, protože si při nich velice výrazně zahráváme se svým zažíváním a se svým trávením. Díky jejich aplikaci se můžeme dostat do velice vážných zdravotních problémů, s nimiž můžeme skončit na pohotovosti.

Diety jsou v dnešní době stále populárnější, což je škoda, protože většinou se díky nim trápíme a bohužel si s nimi ubližujeme. Je však nutné vědět, že i když se s nimi pokoušíme zhubnout, nikdy s nimi nezhubneme. Možná chvilkově, ale poté se nám opět vrátí kila pomocí JOJO efektu, a to v mnohem větším množství.

Co v sobě obsahují drastické diety?

Už dříve jsme zmiňovali drastické diety, které v sobě hlavně nesli citrusy. Jednalo se například o to, že jsme během dne měli jen dva grapefruity nebo jsme pili nejrůznější elixíry, které jsou spojeny právě s různými limetkami nebo s citrony. Ale tyto druhy diet jsou pro nás opravdu maximálně nebezpečné, a tak bychom se jim měli vyvarovat.

Kupodivu lidé nedbají výstrah, které jsou s dietami, hlavně s těmi drastickými, spojené. Bohužel se setkáváme s tím, že jsou čím dál oblíbenější. Hlavně jsme se s nimi setkali během uběhnutého léta, během něhož chtěly hlavně ženy zhubnout ze svého ne zrovna sympatického těla.

Co zkusit místo diet?

Samozřejmě to nejlepší, co můžete pro své tělo udělat, je to, že začnete žít zdravým životním stylem. Jedná se o to nejúčinnější, co při hubnutí funguje, ale samozřejmě výsledky se nedostaví během týdne (tedy pokud nepočítáte dobrý pocit, který ze sebe máte). S tímto se pojí hlavně správné zdravé, vyvážené a kvalitní stravování, které je opravdu osmdesát procent úspěchu.

Autor příspěvku: Redakce